Informacje o blogu…

maska.jpg-1

Zacznę może od tego, że jest to mój blog. Blog kpiarsko-ironicznej obserwatorki rzeczywistości, która ma ochotę tu, na tym wąskim kawałku internetowej ziemi, uprawiać  niestandardowy, niepopulistyczny, całkowicie subiektywny punkt widzenia.

Nie zależy mi na poprawności politycznej, ani prezentowaniu „zgodnych”, zuniwersalizowanych poglądów.

Chcę, aby treść bloga zaskakiwała, konsternowała i skłaniała do myślenia.

Zatem: Nie czytaj, jeśli nie jesteś gotów/gotowa na inny, niż własny, punkt widzenia.


A moje zasady, obowiązujące w tej oto blogowej przestrzeni, to:

  1. Dziś jestem, jutro mnie nie będzie, albo może i będę. To tylko blog:), nie real.
  2. Na niektóre komentarze odpowiem, a na niektóre nie, a niektórych nawet nie przeczytam. I nie jest moim celem lekceważenie kogokolwiek, po prostu nie zawsze mi się chce blogować, komentować i angażować. Czasem są ważniejsze sprawy.
  3. Nie jest moim celem podbijanie statystyk, więc nie będę zaglądać w rewanżu, obowiązkowo, na strony tych, którzy u mnie zagościli. To znaczy – może zajrzę, może nie. Zależy od czasu, chęci i potrzeby.
  4. Nie biorę udziału w żadnych Liebster Blog Award(s) i nie odczuwam wdzięczności z tytułu zaproszenia, raczej znużenie…
  5. Moim zamiarem  jest wyrażanie myśli niepokornych i poglądów niestosownych, bez intencji obrażania, ale i bez oglądania się na wrażliwość innych. Daję sobie prawo, aby na własnym blogu wyrażać swoje przekonania, myśli i oceny (nawet, jeśli komuś się one nie podobają/rozczarowują/irytują) – ostatecznie to MÓJ blog.

Dama Kameliowa

P.S. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu są mojego, oryginalnego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie, czy publikowanie. Cytowanie akceptuję pod warunkiem, że podane zostanie źródło.

Reklamy